Názory našich zákazníků

five stars white

Dobrý den,

děkuji za informaci, i já bych se měla pochlubit. Zasázela jsem živý plot do velice chudé země, samý kámen , málo hlíny, použila Vaše doporučované hnojivo a chytli se až na tři rostlinky všechny – výsadba 04/2011 .

Přez zimu jsem ho ani nezalévala a teď mám ho již 2x stříhaný a udržuji si výšku stále 1,2 m. Bohužel jsem nedělala žádnou dokumentaci, tak nemohu zaslat ani foto. Tak jen takto, že je to opravdu zázračná rostlinka.

Hezký den, Šárka Havránková

five stars white

Dobrý den.
Chci Vám poděkovat za skutečně rychle rostoucí živý plot. Před objednáním jsem měl obavu z nějakého podvodu. Už ten název zázračný a popisem rychlého růstu….vše vypadalo moc pozitivně a to je podezřelé.

Ale skutečně jsem zasadili na jaře tohoto roku (2012) a už jsme 2x stříhali. Všichni jsme překvapeni jak se plní to, co jste slibovali. Jen doufáme, že nám přežije zimu protože ho máme v podhorské obci.

Váš plot doporučuji všem známým, kteří chtějí pěkný a rychlý živý plot. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

P.Dvorský

five stars white

Jako v předchozím roce zasílám osobní zkušenosti s růstem Turkestánského brestu v mé zahradě.

Dnes je tomu 2 roky a dva měsíce co jsem plot vysadil. V příloze zasílám aktuální foto z ledna, dubna a nyní z května 2010.
K porovnání se stavem z minulých fotografijí z průběhu roku 2008.   Takže Vaše  tvrzení o rychlosti a vlastnostech rostlin se plně potvrzují.

Jsem nadmíru spokojen s jeho rustem a i nenáročností na pěstování. Udržuji jej na míře 180 centimetrů – pro mě stačí. V jedné foto je i na porovnání část šestiletého habrového plotu s dvouletým “brestem”. Poslední foto zdaleka není plně rozvinuté olistění-to každým dnem ještě stále houstne .
Ještě jednou děkuji.

Ing.Jaroslav Zdvořák, Jablonné v Podještědí

five stars white

Ze zázračným živým plotem máme jen ty nejlepší zkušenosti a všude ho doporučujeme. Opravdu trvalo jen 2 roky, než dosáhl 2m výšky a navíc je proti našemu očekávání krásně hustý.

Děkuji a přeji pěkný den.

-Petra Dvořáčková, Doksany

 

 
Ja som veľmi spokojá už sme ho strihali asi 2 x je užasný každý nám ho obdivuje a dnes som objednala 60 ks pre kamarátku do Krupiny , p Lapinovú na výsadbu v jeseni za výhodnu cenu.
Tak dúfam že som dobre poradila bude aj ona spokojná. Ja Vám pekne ďakujem. Som velmi spokojná.

Chamulová, želám pekný deň.

Sestřih názorů našich klientů z ČR

Sestřih názorů našich klientů z SR

Podobní obsah

Ing.Jaroslav Zdvořák - ukázka rostlinek

Kdy rychlost škodí … 2 videá na dnes

Určitě největší výhodou zázračný plotu je rychlost jeho růstu. Ale, někdy je důležité, abychom byli trpělivý a trošku přibrzdily. Určitě se mnou souhlasíte, že málokdy

Živý plot, výsadba na podzim 2007

Do kdy můžeme sázet živé ploty?

Aktuálním podzimní otázkou je, do kdy bude vhodné počasí na sázení živých plotů. Pro námi prodávané zázračný živý plot, Arónie a jedlý živý plot stejně

Ze zázračným živým plotem máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Všude ho doporučujeme.

Opravdu trvalo jen 2 roky, než dosáhl 2 metrové výšky. Navíc je proti našemu očekávání krásně hustý.

Petra Dvořáčková, Doksany

 

Dobrý den, právě jsem od Vás obdržel objednané keře, rád bych Vám strašně poděkoval za naprostou profesionalitu, perfektní komunikaci a péči o zákazníka.

Velmi často a dlouho nakupuji po internetu, ale s tak dokonalou prací jsem se ještě nesetkal!

Na základě těchto zkušeností budu Váš obchod všem doporučovat. A pokud budu někdy potřebovat keře, tak se zcela jistě obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Igor K.