Deník živého plotu – 11. května 2008

No a je to tady. Další dva týdny za námi, takže posílám aktuální stav mých rostlin.

První fotky sou z jarní výsadby v ulici. Bohužel jsou v škaredém prostředí, zatím jsem neměl odvahu posekat trávu (teď bude 1 měsíc od zasetí semínek). V sobotu jsem postříkal trávník proti plevelům (přípravkem BOFIX), takže o tomto výkendu už poprvé poseču.
Doufám, že potom můj živý plot ukáže svoji krásnější tvář. Všimněte si jak hezky se rostlinky rozvětvují už od zeme. Některé jsou sice jakoby zaostalé, ale doufám, že časem doženou i ty největší.

 Zde jsou obrázky z podzimní výsadby. Nejkrásnějí rostlinky už mají výhonky dlouhé 20 cm, ale tady jsou i ty, o kterých jsme si myslel, že nepřežili. K mému překvapení, se zpožděním více jak 1 měsíc, rostlinky o kterých jsem si myslel, že jsou určitě zaschlé, začaly rašit!!!

TAKŽE DOBRÁ RADA PRO VÁS: jestli máte rostlinky z podzimní výsadby, které se „neujaly”, nezoufejte, ale pravidelně je zalévejte! Platí to hlavně v oblastech, kde je počasí chladnější jak u nás na jihu. 

Všimněte si, nekteré sazenice až teď pustili první poučky.

No a tady je experimentální výsadba jarních rostlinek. Očividně jim nevadí, že jsou zalévané méně a okolo sebe nemají ani trávník, ani jiné rušivé zelené prostředí, můžete je vidět v celé své kráse. 
Na závěr ještě pár fotek o zahradě a o nově založeném trávníku.

Podobní obsah

Zázračný živý plot Eva L.

Zázračný živý plot Eva L.

Dobrý den. Děkuji za Vaše rady a zájem o to jak mi roste Váš zázračný plot???? Jsem velmi spokojená… nejsem velký pěstitel,všechny rady dodržuji tak

Ze zázračným živým plotem máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Všude ho doporučujeme.

Opravdu trvalo jen 2 roky, než dosáhl 2 metrové výšky. Navíc je proti našemu očekávání krásně hustý.

Petra Dvořáčková, Doksany

 

Dobrý den, právě jsem od Vás obdržel objednané keře, rád bych Vám strašně poděkoval za naprostou profesionalitu, perfektní komunikaci a péči o zákazníka.

Velmi často a dlouho nakupuji po internetu, ale s tak dokonalou prací jsem se ještě nesetkal!

Na základě těchto zkušeností budu Váš obchod všem doporučovat. A pokud budu někdy potřebovat keře, tak se zcela jistě obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Igor K.