Živý plot, výsadba na podzim 2007

Deník živého plotu – podzimní výsadba 2007

Živý plot mně byl doručen v listopadě 2007 a hned jsem ho vložil do vody podle návodu. A potom jsem čekal na lepší počasí, ale to nepřišlo.

Asi po týdnu jsem se rozhodl, že rostlinky vysadím, ať se stane co se stane. Byla zima, cca 5-6°C a za chvíli začalo znovu pršet.

Po doručení živého plotu na podzim 2007 jsem rostlinky dal hned do vody. Na obrázcích vidíte přesně 100 kusů rostlinek.

Asi týden jsem čekal na lepší počasí, ale nepřišlo. S výsadbou jsem začal v zimním počasí a neměl jsem do toho moc chuti. Za nedlouho začlo znovu pršet, a tak jsem přestal i s focením.
Bohužel víc fotek z podzimní výsadby ani nemám, ale rostlinky vypadaly podobně jako při jarní výsadbě. Začátkem března 2008 jsem rostlinky za pomoci mých dcer ostříhal na požadovaných 10 až 15 cm nad zemí.
Po důkladném ostříhání živého plotu, je moje mladší dcera “pořádně” zalila.

Podobní obsah

Zázračný živý plot Eva L.

Zázračný živý plot Eva L.

Dobrý den. Děkuji za Vaše rady a zájem o to jak mi roste Váš zázračný plot???? Jsem velmi spokojená… nejsem velký pěstitel,všechny rady dodržuji tak

Ze zázračným živým plotem máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Všude ho doporučujeme.

Opravdu trvalo jen 2 roky, než dosáhl 2 metrové výšky. Navíc je proti našemu očekávání krásně hustý.

Petra Dvořáčková, Doksany

 

Dobrý den, právě jsem od Vás obdržel objednané keře, rád bych Vám strašně poděkoval za naprostou profesionalitu, perfektní komunikaci a péči o zákazníka.

Velmi často a dlouho nakupuji po internetu, ale s tak dokonalou prací jsem se ještě nesetkal!

Na základě těchto zkušeností budu Váš obchod všem doporučovat. A pokud budu někdy potřebovat keře, tak se zcela jistě obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Igor K.