Deník živého plotu – 27. dubna 2008

Už minulý týden jsem měl v plánu přidat nový příspěvek do deníku, ale bohužel neměl jsem na to čas.
Protože jsem zasel i trávu, tak moji zahradu pravidelně každý den zalévám. Přes minulý víkend u nás vydatně pršelo a díky tomu můj živý plot očividně (ze dne na den) roste. Nejdelší výhonky už mají i 10 cm a díky ostříhání výhonky rostou po celé délce.

Pravda, několik rostlinek z podzimní výsadby ještě žádné výhonky nemá, ale to ještě neznamená, že se neujali. A opravdu, když jsem trošku poškrábal kůru, rostlinka byla zelená. Takže ještě chvíli počkám. 

Zase mi pomáhala dcerka. Tady vidíte živý plot z podzimní výsadby. Všimněte si, že výhonky rostou od zeme. 

Toto už jsou rostlinky z jarní výsadby bez pletiva SoviTex. Tyto rostlinky méně zalévám a také půda je horší než při podzimní výsadbě. 
Dlouho jsem uvažoval, zda fotky z ulice /jarní výsadba živého plotu/ vůbec ukážu.
​​​​​​​I tady jsem totiž zasel trávu, ale jak vidíte plevel roste o hodně rychleji. Ale myslím si, že rostlinky stojí za vidění. Největší radost mi dělá, když z okna vidím, jak se lidi zastavují a dívají se na to „kouzlo”.  
No a ještě pohled na moji zahradu, trávník má dva týdny a krásně roste.

Podobní obsah

Zázračný živý plot Eva L.

Zázračný živý plot Eva L.

Dobrý den. Děkuji za Vaše rady a zájem o to jak mi roste Váš zázračný plot???? Jsem velmi spokojená… nejsem velký pěstitel,všechny rady dodržuji tak

Ze zázračným živým plotem máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Všude ho doporučujeme.

Opravdu trvalo jen 2 roky, než dosáhl 2 metrové výšky. Navíc je proti našemu očekávání krásně hustý.

Petra Dvořáčková, Doksany

 

Dobrý den, právě jsem od Vás obdržel objednané keře, rád bych Vám strašně poděkoval za naprostou profesionalitu, perfektní komunikaci a péči o zákazníka.

Velmi často a dlouho nakupuji po internetu, ale s tak dokonalou prací jsem se ještě nesetkal!

Na základě těchto zkušeností budu Váš obchod všem doporučovat. A pokud budu někdy potřebovat keře, tak se zcela jistě obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Igor K.