Deník živého plotu – 7. srpna 2008

Dlouho jsem uvažoval, jaký text napsat k nynějšímu příspěvku. Naposledy jsem tady psal 29. června po prvním tvarování živého plotu, kdy jsem rostlinky zkrátil na 50 cm původních 70-90 cm.

Asi po měsíci jsem Vám chtěl ukázat, jak rostlinky po zkácení a tvarování narostly, ale bohužel (nebo spíš díky Bohu) můj nový projekt mě totálně vyčerpal a na živý plot jsem měl málo času. Právě proto Vám posílám tyto fotky (vyfoceno 5. a 7. srpna) až nyní.

 

Už od 5. srpna som plánoval, že pre Vás spravím nové fotky. Moje plány zakaždým prekazilo buď počasie, alebo to, že prišiel som domov až neskoro večer. 7. augusta ma však privítal nasledovný obraz ….

V době mé nepřítomnosti, manželka znovu ostříhala živý plot, takže už máme za sebou druhé tvarování. Výška rostlinek 60-70 cm.

Podzimní výsadba 07. srpna 2008: 
Jarní výsadba na ulici dne. 07. srpna 2008:

No a nakonec tady jsou obrázky zkušební jarní vásadby, tyto rostlinky jsou méně zalévané, byly skryté za kukuřicí, kterou jsem konečně uřezal.

Jak vidíte, rostlinky jsou vyšší jak 160 cm, ale protože nebyly ošetřené a ani zkrácené, jsou tyto rostlinky velmi řídké a nejsou tak krásné jako ostatní.

Na fotkách vidíte i moji dceru (pro porovnání výšky) dcera má 8 roků, rostlinky 5 měsíců. Fotky vznikly 5. a 7. srpna 2008, výsadba proběhla koncem března 2008.

Podobní obsah

Zázračný živý plot Eva L.

Zázračný živý plot Eva L.

Dobrý den. Děkuji za Vaše rady a zájem o to jak mi roste Váš zázračný plot???? Jsem velmi spokojená… nejsem velký pěstitel,všechny rady dodržuji tak

Ze zázračným živým plotem máme jen ty nejlepší zkušenosti.

Všude ho doporučujeme.

Opravdu trvalo jen 2 roky, než dosáhl 2 metrové výšky. Navíc je proti našemu očekávání krásně hustý.

Petra Dvořáčková, Doksany

 

Dobrý den, právě jsem od Vás obdržel objednané keře, rád bych Vám strašně poděkoval za naprostou profesionalitu, perfektní komunikaci a péči o zákazníka.

Velmi často a dlouho nakupuji po internetu, ale s tak dokonalou prací jsem se ještě nesetkal!

Na základě těchto zkušeností budu Váš obchod všem doporučovat. A pokud budu někdy potřebovat keře, tak se zcela jistě obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji.

Igor K.