Zázračný živý plot 2. generace

Extra silné dvouleté sazenice

Silnější kmen

Větší kořenová soustava

Jestě rychlejí růst v prvním roce po výsadbě

Extra silné dvouleté sazenice Zázračného živého plotu: Ulmus Pumila Celer (Jilm sibiřský, Turkestánský brest). Opadavá rostlina vytvářející hustý, zelený živý plot s malými listy!

Co je Zázračný živý plot druhé generace?

Rozdíl mezi jednoletou a dvouletou sazenicí Zázračného živého plotu.

Extrémně rychle rostoucí výběrové, 2 leté sazenice!

 • Ještě rychlejší růst, 160-180 cm za rok
 • Extra silná kořenová soustava
 • Posílená imunita
 • Silné a hrubé kmeny dvouletých rostlin
 • Rostliny jsou zaříznuté na správnou výšku pro lepší rozvětvení
 • 100% záruka spokojenosti

 

Sazenice jsou pěstované v naší zahradnické školce. Dbáme na jejich růst, jsou několikrát ošetřeny pro posílení imunity.

Sazenice druhé generace již svoji životaschopnost dokázaly, při výběru z půdy dosahují výšky 160 – 200 cm. Abychom je mohli zabalit a zaslat, zkracujeme je na výsadbovou výšku.

Co je Zázračný živý plot?

Určitě to znáte…

Neúnosný prach a hluk z ulice nebo nepříjemné zvědavé pohledy cizích lidí, které Vám neumožní užívat si klidu a pohody Vašeho domova.

Rádi byste rychle a efektivně vytvořili soukromí, ale nechcete zkazit krásu zahrady betonovým nebo zděným plotem?
Zároveň však nechcete čekat několik let, než Váš živý plot vyroste do požadované výšky?

Nabízíme Vám výhodné a hlavně rychlé řešení!

Zázračný živý plot po zasazení v prvním roce vyroste až do výšky 1,2 – 1,6 metru a v druhém roce se z něj stane plnohodnotný hustý živý plot.

Právě z těchto zázračných rostlin nyní roste v Srbsku největší evropské bludiště ze živého plotu – Bora Lavirint. Bludiště má rozlohu 7000 metrů čtverečních a bylo vytvořeno z více jak 40 tisíc sazenic Jilmu sibiřského. Pro veřejnost se plánuje otevření v dubnu 2020.

Co myslíte, může rostlina, která je vhodná na vybudování  takto velké atrakce, výborně posloužit i Vám? Potřebujete výšku plotu více jak 2 metry pro ochranu svého soukromí nebo jen živý plot na oddělení části zahrady, cca 120 až 150 cm?  Zázračný živý plot je vhodný pro obě varianty!
 

Živý plot z Jilmu sibiřského získal přívlastek “zázračný” právě kvůli svým mimořádným vlastnostem:

 • Roste všude, stavební suť přímo miluje. Radost mu neuděláte jen vyloženě kyselou půdou.
 • Je sice opadavý, ale svojí úlohu plní právě v čase, kdy je to nejdůležitější. Od začátku března až do druhé poloviny listopadu. Jeho krásné drobné listy na podzim opadávají postupně a téměř ihned zmizí ze země. Nemusíte se obávat, že budete muset pracně odklízet listí.
 • Jakmile plot dosáhne Vámi požadované výšky, omezíte zálivku a přestanete hnojit. Jeho růst se zpomalí. Stačí následně pouze upravovat, tvarovat 2 – 3x ročně.
 • Častým nedostatkem neodborně stříhaných živých plotů je, že časem, jak rostliny stárnou, se spodní část živého plotu stává řídkou.  Zázračný živý plot je obnovitelný! Velmi dobře snáší i drastické zkrácení.  Pokud budete mít někdy pocit, že Váš plot je řídký, stačí rostliny seříznout po celé délce 5 – 10 cm nad zemí. Vyraší nové výhony a za pár měsíců budete moci znovu obdivovat Váš hustý, zelený plot.
PRO JARO 2023 VYPRODANÉ!
Objednejte prosím jednoleté sazenice.

 

PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA JARNÍ SEZÓNU 2024.

Využijte omezenou akční nabídku!

Sleva:  35 % do vyprodání zásob!

Cena dvouletých sazenic:

místo 49,- Kč

jen 31,85,-  Kč/kus
Skladem už jen omezený počet sazenic!

Využijte výhodnou nabídku a objednejte hned teď, protože zítra už může být pozdě!

Hlavní výhody Zázračného živého plotu 2. generace s technologií WonderHedge®

Zázraný živý plot - design
Mimořádně rychlý růst

Roční přírůstek našeho Zázračného živého plotu může dosáhnout 1, 20 až 1, 60 metru. A nesmíme opomenout, že rostlina se bohatě rozvětvuje! Konečná výška plotu může dosáhnout až 5 metrů. Živý plot běžné výšky (tj. kolem 2 metrů) se může vypěstovat v průběhu 1, 5 - 2 let.

Zázraný živý plot - design
Nenáročný na půdu a ošetřování

Kromě extrémně kyselé půdy dokáže růst kdekoliv. I tam, kde by jiné rostliny neměly šanci. Optimální podmínky si vychutnává v hnědozemi či černozemi. Miluje slunce i polostín. Pomaleji roste ve stínu. U nás 100 % záruka ujmutí a růstu námi dodaných rostlin!

Zázraný živý plot - design
Regulovatelný růst

Pro intenzívní růst vyžaduje rostlina pravidelný přísun vody. Když dosáhne požadovaný rozměr (výšku plotu), postačí jí jen málo vody. Růst se zpomalí. Neinvazivní rostlina. Nevytváří nové výhonky z kořenů, neodnožuje.

Zázraný živý plot - design
Ideální rostlina pro živý plot

Dobře snáší stříhání. Díky drobným listům z ní můžete tvarováním vytvořit jakoukoliv prostorovou formu. Také velmi dobře zmlazuje. Po hlubokém řezu (drastické zkrácení) znovu rychle a bujně obrůstá.

Zázraný živý plot - design
Bezpečná rostlina, bez alergenů

Všechny součásti rostliny jsou naprosto bezpečné. Bez trní a jedovatých látek. Nemá květy, neobsahuje tudíž pyl ani jiné alergeny. Vaše děti i Vaši domácí zvířecí mazlíčkové budou v bezpečí.

Zázraný živý plot - design
Vynikající ochrana Vaší soukromí

Zázračný živý plot chrání Vaši nemovitost a zahradu proti prachu z vnějšího prostředí. Další vlastností je schopnost hlukové izolace. Můžete ho využít i k zastínění určité části zahrady. Brání zvědavým pohledům zvenčí.

Zázraný živý plot - design

Jednoleté a dvouleté sazenice Zázračného živého plotu v nabídce!

Jednoleté sazenice jsou ve standardní výšce 40 -90 cm. Mají vyvinutou kořenovou soustavu. Sazenice jsou před doručením zkráceny na cca. 60 cm, aby se vešly do krabic.

Pro náročné klienty nabízíme silnější dvouleté sazenice.

Tyto sazenice mají silnější kmen a mohutnou kořenovou soustavu. Díky tomu dokážou rychleji přijímat živiny. Po výsadbě, převážně v prvním roce výsadby, mají rychlejší růst. Nazýváme je sazenice “druhé generace”. Sazenice dodáváme zkrácené, aby se při přepravě vešly do kartónového obalu, krabice. I tyto sazenice však doporučujeme po výsadbě zkrátit. Urychlíte jejich růst. 

Výsadba a péče o Zázračný živý plot

Výsadba a péče o Zázračný živý plot
Kolik sazenic potřebujete?

Výsadba živých plotů je možná na jaře a na podzim.

Sázet můžete do jednořadu nebo do dvouřadu.

Při jednořadé výsadbě sázíme sazenice po 20 centimetrech. Potřebujeme  5 sazenic do 1 běžného metru.

Při dvojřadé  výsadbě  (do zik-zaku) dostaneme hustší, živý plot, který je vytvořený 8 – 9 rostlinami vysazenými na běžný metr.

Plot je také pohledově neprostupnější. 

Výsadba a péče o Zázračný živý plot
Dodáváme prostokořenné sazenice.

Jednoleté sazenice dodáváme ve standardní výšce 60 až 120 centimetrů.

Na výši sazenic však v tomto případě nezáleží. Po vysazení je nutné jejich zkrácení na 12 -15 cm, aby se bohatě rozvětvily a vytvořili hustý podklad živého plotu.

Dvouleté sazenice dodáváme již ve zkrácené podobě. Můžeme je tak řádně umístit do přepravního obalu. I tyto sazenice však doporučujeme po výsadbě zkrátit. Urychlíte jejich růst. 

Výsadba a péče o Zázračný živý plot
Kdy objednat?

Objednávky přijímáme celý kalendářní rok.  Rostliny však dodáváme v termínech vhodných na výsadbu. Po dobu, než nastane čas pro výsadbu, je Vaše objednávka u nás v evidenci. 

Dodávky rostlin, které jsou určené pro podzimní výsadbu,  uskutečňujeme od září. Pro jarní výsadbu pak v měsících březen až červenec. V případě nepříznivého počasí se tyto termíny mohou přiměřeně pozměnit.

Několik dní před dodáním sazenic živého plotu Vás zkontaktujeme. Upřesníme den a místo předání zásilky. 

Názory klientů na Zázračný živý plot. Spusťte video!

five stars white

“Dobrý den, právě jsem od Vás obdržel objednané keře, rád bych Vám strašně poděkoval za naprostou profesionalitu, perfektní komunikaci a péči o zákazníka. Velmi často a dlouho nakupuji po internetu, ale s tak dokonalou prací jsem se ještě nesetkal! Na základě těchto zkušeností budu Váš obchod všem doporučovat. A pokud budu někdy potřebovat keře, tak se zcela jistě obrátím na Vás. Ještě jednou moc děkuji. Igor K.”

five stars white

“Chci Vám poděkovat za příkladný zákaznický servis, který vaše firma poskytuje. Ještě jsem se s takovým přístupem nesetkala, ať se to týká rad pro pěstování, dodržení termínu dodání, následně pak cenné rady pro pěstitele.  Facebook nemám, jsem vděčná za e-maily. Teď jen ať přeje počasí a nebíčko. Ještě jednou děkuji, Alena P.”

Galerie Zázračného živého plotu a rostliny našich klientů

Speciální nabídka při objednávce nad 110 kusů sazenic!

Super růst aktivátor
Dárek - výživová bomba "Super růst - aktivátor"!

Objednejte minimálně 110 sazenic a my Vám zašleme jako dárek 1 balení urychlovače růstu. Urychlovač růstu usnadňuje zakořenění a napomáhá rychlejšímu růstu sazenic po výsadbě.

V jakém případě budeme dárek posílat?

Pokud objednáte alespoň 110 sazenic Zázračného živého plotu nebo libovolnou kombinaci sazenic různých druhů rostlin. V takovém případě je k objednávce automaticky dárek přibalen.

Použití:

Ve větším kbelíku smíchejte obsah sáčku s minimálně 10 litry vody. Pro více sazenic použijte větší nádobu a více vody. Maximálně však použijte 25 litrů vody. Namočte kořeny sazenic na 3 až 4 hodiny do vody s aktivátorem růstu. Ideální je pro sazenice až 12 hodinové namáčení. Pokud se všechny sazenice nevejdou do nádoby s vodou naráz, měňte postupně namáčené sazenice každé 3 až 4 hodiny.
Aktivátor – urychlovač růstu nelze objednat samostatně. Ke každé objednávce nad 110 kusů sazenic přiložíme jeden balíček aktivátoru.

S námi nebudete mít problémy!

overena kvalita

Záruky a garance WonderHedge ...

100% záruka spokojenosti, 100% záruka na ujmutí a růst!

Vysazování živého plotu není krátkodobou záležitostí. Živý plot sázíme většinou proto, aby nám sloužil dlouhá léta. Proto je velmi důležité vysadit rostlinu, která je spolehlivá a která bude dlouhá léta bezpečně plnit svou úlohu.

Námi nabízené rostlinky Zázračného živého plotu jsou pěstovány při dodržení přísných technologických postupů. Jsou chráněny různými způsoby proti nejčastějším nemocem. Získáte zdravé a odolné rostliny!

 • Záruka 100% spokojenosti 
 • Prodloužená 100% záruka na ujmutí a růst
ochrana

Ochrana proti hnilobě kořenů

Jednou z nejdůležitějších úloh při pěstování je ochrana sazenic před kořenovou hnilobou. Tato zákeřná plísňová choroba napadá kořenovou soustavu rostlin v jejich raném věku.

Plísňové póry bohužel nevidíte! Díky nezodpovědnému přístupu se může nakazit celá Vaše zahrada!

Proto u nás, u WonderHedge®, je jedním z nejdůležitějších úkolů ochrana sazenic před hnilobou kořenů dvoustupňovou metodou.

A) Chemická ochrana
B) Sterilní prostředí jako v nemocnicích

Kdo jsme?

Wonderhedge - Zoltán Tóth
Zoltán Tóth
pěstitel

WonderHedge® je ochrannou známkou pěstitele rostliny Jilm sibiřský/Turkestánský brest/,  firmy Csodasövény Kft. v Maďarsku.

Pěstitel, Zoltán Tóth,  se zabývá pěstováním a šlechtěním této zázračné rostlinky již více jak 10 let. Momentálně dodává živý plot do 15 zemí EU a do Kanady.

Rostliny jsou pěstovány, ošetřovány a skladovány podle přísně stanovených vnitřních pravidel a předpisů.

Jedině Csodasövény Kft. dodává rostliny, které jsou ošetřeny a chráněny proti chorobám chemickým postřikem.

Kromě chemického ošetření rostliny před dodáním absolvují i dezinfekci ozónem. To vše zaručí 100% ochranu

Zsolt Baranyai
Ing. Zsolt Baranyai
zástupce pro ČR
100% záruka na ujmutí a růst

S námi nebudete mít problémy! Tisíce našich spokojených zákazníků dokazují, že naše slovo platí. Nejste spokojeni? Beze slova Vám zašleme nové sazenice nebo vrátíme peníze.

Extra dárky ke každé objednávce

Jako jediný dodavatel sazenic s WonderHedge® certifikátem jsme pro Vás připravili řadu dárků a výhod. A to již při první objednávce. Více informací najdete na stránce objednávky.

Záruka silné a spolehlivé společnosti

Pěstováním a prodejem sazenic se zabíráme už více jak 15 let. Fungujeme v 16 zemích Evropské unie a světa. S námi máte jistotu, že nás najdete na trhu i v dalších letech.

Ceník sazenic druhé generace:

Místo

49,- Kč

Zaváděcí cena do vyprodání zásob:

nyní jen 31,85- Kč/ kus

Objednat silnější, dvouleté sazenice.

místo 49,- Kč jen za 31,85 Kč/kus

kosik Počet sazenic:
doporučujeme 5-7 ks/bm:
kosik     Váš kupón:

Po vložení sazenic do košíku se automaticky přesunete do aplikace e-shopu, kde si můžete dokončit objednávku, vybrat příslušenství nebo přidat další rostliny k objednávce.

Prohlášení: Uvedené hodnoty růstu platí při dodržení technologie pěstování a při dostatečném množství živin, vody a slunečního záření. Při krajně nekvalitní půdě nebo u rostlin, které jsou vysazeny na nevyhovujícím místě (například do stínu), může být růst pomalejší, než jsou uvedené pěstitelské hodnoty.