Objednání, přeprava, dodání

Objednávka

Objednávky sazenic a příslušenství přijímáme celoročně. Objednat můžete přes aplikaci e-shopu. Systém Vás automaticky přesměruje po vložení požadovaného počtu sazenic do nákupního košíku.

Doručení sazenic však provádíme jen v sezóně! A to v termínech, kdy je vhodné počasí na výsadbu. Do té doby bude Vaše objednávka vedena v naší evidenci. Za objednané zboží platíte dobírkou až při jeho doručení.

Sezóna

Jarní sezóna trvá zpravidla od začátku března do druhé poloviny června.

Podzimní sezóna je zpravidla od druhé poloviny září do konce listopadu (samozřejmě také záleží na počasí).

V případě mimosezónních objednávek, před zahájením aktuální sezóny, Vás informujeme cca. 2 týdny dopředu o možných termínech doručení Vaší objednávky.

POZOR! Mimo sezónu nedoručujeme ani příslušenství.

Doručování

Je naším cílem, aby doručené sazenice byly vždy čerstvé a životaschopné. Jsou baleny přímo u pěstitele u Balatonu v Maďarsku.

Sazenice doručujeme jednou týdně. Sazenice jsou v pondělí zabaleny, v úterý je již logistická společnost - COMGATE distribuuje přes přepravce přímo k Vám.
Díky naší dlouholeté spolupráci je 80% objednávek doručených již ve středu a dalších 18% ve čtvrtek. Jen ve výjimečných případech se doručení posune déle.

Sazenice jsou zabalené do krabic, s kořeny ve fólii udržující vlhkost. Dobře snášejí i delší přepravu.
Máme zkušenosti, že v balíku vydrží 10-15 dnů bez újmy.


Doručené rostliny co nejdříve vložte nejméně na 24 hodin do vody! Pokud rostliny nemůžete ihned vsadit, je možné je nechat ve vodě až jeden týden. Faktura s náležitostmi daňového dokladu je zároveň i záručním listem. Fakturu - daňový doklad - Vám zašleme v elektronické podobě na vámi uvedený email, v týden doručení sazenic..

Ceník přepravy a balení:
25 - 250 ks 140,- Kč
251- 500 ks 180,- Kč
501- 1000 ks 220,- Kč
nad 1000 ks 260,- Kč