Rychle rostoucí Zázračný živý plot

To pravé, s technologií WonderHedge®.
Ověřená kvalita v 16 zemích!

Rostliny pana Emila Hulmane

Dobrý den.

Živý plot jsme vysazovali v listopadu 2012. Naši přátelé obdivují jak se našim rostlinkám daří.

Letos jsem se ke stříhání dostal až na začátku prázdnin. Prázdninové deště byly jako živá voda. Na konci prázdnin jsem stříhal opět. Živému plotu pomohlo přihnojení během sucha v červnu 2013 také v červnu 2014

Hnojivo jsem rozmíchal do konve a přes od sucha popraskané zem se dostala výživa hluboko ke kořenům.

Zavlažování přes v zemi uloženou od Vás koupenou hadici se nám neosvědčilo. Kontroloval jsem jestli po celé délce jde závlaha, šla ale velmi skromně nakolik hadice byla stlačena a nevytvořila v zemi dostatečný průtok vody. Obsluhování napájení hadice z bandasky bylo nepraktické.

Osvědčilo se zavlažování v roce 2013 plochou hadicí nataženou mezi rostlinkami ve které po cele dĺže jsou drobné otvory z nichž vycházela voda rozprášená brzy na mlhu. Rostlinky přejímalo vláhu přes kořeny i listy. V příloze posílám foto jak se živý plot vyvíjel.

Rostlinky byly vysázeny do těžké půdy v náspu vytvořeného ze všech možných výkopů kolem domu a měl jsem obavy z toho, že rostlinky budou trpět nedostatkem přívodu vzduchu ke kořenům.

Extra péči rostlinkám nevěnujeme. Na jaře 2013 i 2014 jsme rostlinky osvobodili od přerostlé trávy z trávníku vedle kterého plot rastrů, takže každá rostlinka měla hluboko ke kořenům zkypřenou zem.

Zdravím. Emil Hulman

  Pan Hulman, Děkujeme pěkně. A tady jsou fotky:

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Zázračný živý plot Emil Hulman

Přidejte komentář

Prohlášení: Uvedené hodnoty růstu platí při dodržení technologie pěstování a při dostatečném množství živin, vody a slunečního záření. Při krajně nekvalitní půdě nebo u rostlin které jsou vysazeny na nevyhovujícím místě (například do stínu) může být růst pomalejší než jsou uvedené pěstitelské hodnoty.

Nabízené sazenice pěstujeme a skladujeme v ideálních podmínkách. Možné termíny výsadby jsou:

led úno bře dub kvě črn čvc srp zář říj lis pro